Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Peruki i Turbany

Chemioterapia powoduje, w większości przypadków, przerzedzenie lub całkowite wypadnięcie włosów. Szczególnie dla kobiet to niezwykle traumatyczne przeżycie. Możemy pomóc w przetrwaniu tych trudnych dni!

Jednak utrata włosów może być wywołana także chorobami immunologicznymi, skórnymi lub reakcją na stres.

NFZ refunduje zakup peruki w kwocie 250 zł. Zlecenie na perukę może wydać lekarz dermatolog, onkolog a także lekarz pierwszego kontaktu. Proponujemy Państwu szeroki wybór peruk – zarówno tkanych maszynowo jak i ręcznie. Zakup Państwa może być rozliczny z ulgą ze zlecenia po uprzednim kontakcie z naszymi konsultantami.

Peruka to nie jedyne rozwiązanie na ten trudny okres. Warto dobrać sobie czapeczkę do spania i dziennego wypoczynku. Zamiast peruki świetnie sprawdzą się turbany, których fantazyjne upięcie będzie wyrazem charakteru i humoru. Tkaniny bawełniane, bambusowe lub jedwabne zapewnią komfort i bezpieczeństwo.

Bez względu na to czy wybierzesz perukę czy turban pamiętaj, że to ty a nie ludzie obok czuć się w niej dobrze. Dokonaj wyboru sama a słuchając "dobrych rad". Tylko wtedy gdy ty się będziesz dobrze czuć w czymś ta rzecz spełni swoją rolę.

Utrata włosów to bardzo przykre doświadczenie, które może naprawdę skomplikować życie. Włosy dają poczucie pewności a zadbane świadczą o naszym podejściu do urody. Co się dzieję kiedy je tracimy? To zależy od człowieka, ale zdecydowana większość ludzi nie akceptuje tego faktu. Nawet kobieta walcząca z ciężką chorobą nowotworową ma poczucie, że bez włosów wygląda na „bardziej chorą”. To nie tylko powoduje zniechęcenie w walce z chorobą, ale jest powodem większej bezradności w akceptacji nowej rzeczywistości. Dlatego peruka jest tu zdecydowanie często jedynym ratunkiem.

Szukając zalet peruk należy pamiętać, że nie wymaga ona godzinnych zabiegów pielęgnacyjnych. Sprawia, że jest się zawsze gotowym do wyjścia. Jest to produkt 2 w 1 – eleganckie uczesanie i czapka zarazem. Peruka to doskonały sposób na bezpieczne eksperymentowanie z własnym wyglądem i symbol walki z brakiem akceptacji siebie.

Często wybieranym rozwiązaniem jest wybór peruki zbliżonej z dotychczasowym uczesaniem. Choć często dla wielu osób jest to idealny moment na zmiany i pozytywne szaleństwo.

Czy dla każdej osoby borykającej się z utratą włosów peruka medyczna jest dobrym rozwiązaniem. Nie. Istnieje duże grono ludzi, którzy nie zaakceptują siebie w peruce. Niemniej jednak warto przymierzyć i zobaczyć siebie w różnych perukach lub turbanach. Tylko wtedy znajdziemy idealne rozwiązaniem dla siebie.

Na przymiarki zapraszamy do naszych salonów przy ulicy Garncarskiej 14 i 18 w Krakowie.

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Siatka  Lista 
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Siatka  Lista 

Zaglądaj do nas regularnie - śledź nasze promocje i nowości!