Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Worek urostomijny NOVA DANSAC

Więcej widoków

Worek uro NOVA 892-12 DANSAC

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

18,00 zł
Worek urostomijny NOVA DANSAC 892-12

Szczegóły

Worek urostomijny DANSAC NOVA REF 892-12

Produkty z linii Dansac Nova zaprojektowane zostały tak, aby kompleksowo zabezpieczyć wszelkie potrzeby osób z wyłonioną stomią. Poniżej przedstawiamy listę cech wspólnych dla wszystkich produktów występujących w linii NOVA.

Podwójna ochrona filtra

Filtr węglowy jest został zabezpieczony przed wilgocią kilkoma warstwami folii, dzięki czemu do filtra docierają wyłącznie gazy, a treść jelitowa pozostaje w worku i nie blokuje filtra. Dodatkowo filtr chroniony jest przed wilgocią przez teflonową membranę, dzięki której można brać prysznic bez obaw, że woda zakłóci prawidłową pracę filtra. Filtr prawidłowo działa również w nocy niezależnie od pozycji przyjmowanej w czasie snu.  

Redukcja nieprzyjemnych odgłosów

Woreczki Dansac Nova zbudowane są ze specjalnie tłoczonej folii z pęcherzykami powietrza, dzięki której treść jelitowa nie przylega do ścianek worka. Eliminuje ona również odgłosy towarzyszące opróżnianiu się jelita. Delikatne i miękkie woreczki Dansac Nova zwiększaja komfort i dyskrecję

Redukcja nieprzyjemnych zapachów

W workach Dansac Nova zastosowano w 100% aktywny dwuwarstwowy filtr węglowy, który oczyszcza gazy przed ich uwolnieniem z worka. To zapobiega wydostawaniu się przykrych zapachów na zewnątrz, a także tworzeniu się balona.

Bezpieczne przyleganie

Specjalna struktura płytki hydrokoloidowej, która jest grubsza w środku przy stomii i zwęża się ku brzegom powoduje, ze jest ona giętka, dobrze zabezpiecza skórę wokół stomii, jest łatwa do przyklejenia i dzięki swej elastyczności bezpiecznie przylega do skóry. Odpowiednio dobrane składniki powodują, że płytka nie uczula i jest przyjazna dla skóry.

Wodoodporność

Worki Dansac Nova są pokryte specjalną wodoodporną fizeliną, dlatego w sposób zupełnie bezpieczny można brać prysznic bez odrywania worka od skóry. Worek nawet po zamoczeniu pozostaje suchy, dlatego nie pozostawia mokrych plam na ubraniu. Dzięki swoim właściwościom fizelina również nie chłonie poty, co szczególnie cenne jest w upalne letnie dni.

- wodoodporna fizelina,- bezpieczny i prosty w użyciu kranik do opróżniania worka,- specjalna budowa worka zabezpieczająca przed cofaniem się moczu,- przyjazna skórze hydrokoloidowa płytka bezpiecznie przylegająca do skóry,- diamentowy kształt płytki i jej duża elastyczność pomagają skórze "oddychać" jednocześnie jej nie podrażniając,- bezpieczne i proste podłączenie do worka do nocnej zbiórki moczu.

Pomarańczowa wypustkaŁatwo zauważalna pomarańczowa wypustka z nieklejącym się języczkiem powoduje, że z płytki można szybko i bezpiecznie odkleić folię zabezpieczającą.

Po użyciu, płytkę prosto usunąć z ciała pociągając za pomorańczowy języczek

Otwór w płytce przesunięty do góryOtwór znajduje się w górnej części płytki, dzięki czemu worek po przyklejeniu układa się niżej na brzuchu, jest łatwiejszy do ukrycia i jednocześnie zyskuje na pojemności

Wodoodporna fizelinaPłytka w systemie Dansac NovaLife znajduje się możliwie najbliżej górnej krawędzi worka. Nad płytką pozostaje niewielka powierzchnia worka, dzięki czemu worek może być mniejszy, bardziej dyskretny i nie załamuje się.

Owalny kształt płytkiOwalny kształt powoduje, że płytka dopasowuje się do naturalnych zaokrągleń ciała, łatwo jest ją dociąć i przykleić tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. W workach jednoczęściowych istnieje możliwość wycięcia owalnego otworu.

Niezwykle wydajny filtr NovaLifeDzięki dwóm membranom, które chronią filtr przed zapchaniem zarówno od wewnątrz przed zawartością worka, jak i od zewnątrz przed wodą i innymi substancjami filtr osiąga wysoką wydajność. Ponadto dzięki dużej powierzchni znacznie wzrasta ilość filtrowanych gazów, co minimalizuje ryzyko towrzenia się balonu.

Płytka przymocowana do górnej krawędzi workaPłytka w systemie Dansac NovaLife znajduje się możliwie najbliżej górnej krawędzi worka. Nad płytką pozostaje niewielka powierzchnia worka, dzięki czemu worek może być mniejszy, bardziej dyskretny i nie załamuje się.

Bezpieczne przyleganieWokół stomii płytka jest najgrubsza natomiast przy brzegu jest już bardzo cienka. Taka budowa gwarantuje bezpieczne klejenie się płytki i właściwe zaopatrzenie stomii.

Płytka przyjazna dla skóryPrzyjazna dla skóry hydrokoloidowa płytka na bazie naturalnych składników jest przyjazna dla skóry, nie uczula i pozwala utrzymać skórę w dobrej kondycji.

Bezpieczne i elastyczne zapięcieW systemie dwuczęściowym płytka i worek łączą się za pomocą sprawdzonego bezpiecznego dwukolorowego zapięcia. Elastyczny pierścień ułatwia dopasowanie się płytki do kształtu ciała.

Łatwe otwieranie, proste czyszczenieElastyczny pasek usztywniający wyjście worka umożliwia łatwe i higieniczne otwieranie i opróżnianie worka. Wystarczy lekko nacisnąć ujście z obu stron. Składane na 4 części zamknięcie, zapewnia szczelność worka.

Wygodne zamknięcie ułatwia również oczyszczenie końcówki worka na zewnątrz jak i wewnątrz.

Dyskretne zamknięcieZamknięcie jest dyskretne i zlewa się z kształtem worka, dzięki czemu noszenie worka jest jeszcze bardziej komfotowe i łatwiej go ukryć pod ubraniem.

Średnica otworu: 12-46 mm do przycięcia

Informacje dodatkowe

Kolor Nie
Producent Dansac

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Worek uro NOVA 892-12 DANSAC

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Zaglądaj do nas regularnie - śledź nasze promocje i nowości!

Worek uro NOVA 892-12 DANSAC

PLN

18,00 zł

0