Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Stroje kąpielowe dla amazonek

Kostiumy kąpielowe dla amazonek z kieszonkami na protezę piersi.

Amazonka na plaży.

Amazonki, którym trudno zaakceptować zmianę wyglądu po amputacji piersi, często mają problemy z doborem ubrań. Brak piersi, blizny, często sięgające aż pod pachę, sprawiają, że panie rezygnują z wielu kreacji. Dobór kostiumu wydaje się ogromnym wyzwaniem!

Nie musisz się już martwić!! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kostiumów kąpielowych – jednoczęściowych i dwuczęściowych.
Nic nie zepsuje radości ze słonecznych dni! Kostiumy kąpielowe na miarę Twoich letnich marzeń! Nawet po mastektomii możesz zachwycać innych na plaży czy basenie.

Wszystkie stroje z naszej oferty mają dwustronne kieszonki na protezy piersi.
Z całą pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Stroje kąpielowe dla amazonek Amoena

Wyspecjalizowane firmy, takie jak Amoena, potrafią zrozumieć rozterki i obawy amazonek. Bielizna dla kobiet po operacjach piersi to nie tylko kieszonka na protezę. Staniczki i topy są specjalnie tak uszyte, aby mocno przylegały i zasłaniały mostek oraz bok aż po pachę. Kolorowe, modne kostiumy są uszyte z nowoczesnych materiałów, które nie uciskają miejsc objętych obrzękiem, są przewiewne i często zawierają formułę z filtrem UV.


Stroje kąpielowe Amoeny dzięki super dyskretnym, obustronnym kieszonkom na protezę i przemyślanym projektom modelującym sylwetkę, sprawią Ci radość podczas letniego wypoczynku.

Pokochaj lato! Pokochaj siebie - odsłoń, ile chcesz i ciesz się wygodą i komfortem na plaży!

Strój kąpielowy – jaki wybrać

Co to znaczy dobrze dobrany strój kąpielowy? To znaczy odpowiedni do Twojej sylwetki. Powinien dobrze przylegać, ale nie uciskać.
Plażowa stylizacja powinna pasować do naszego stylu, ale także do wodnych aktywności. Wygoda to jedno, a poczucie kobiecości to drugie.
Przyznaj, czy nie fajnie będzie po prostu dobrze wyglądać?


Czy wybierzesz dwuczęściowy kostium z kieszonkami na protezy piersi idealny do słonecznych kąpieli, czy też zdecydujesz się na seksowny jednoczęściowy kostium, czy postawisz na komfortowe tankini albo sukieneczkę kąpielową z kieszonkami na protezy piersi - zapewnimy Ci wygodę i pewność, że Twój kostium zachwyci modnym wzornictwem.

Zapraszamy do nas! Z pewnością znajdziesz model idealny na Twoją sylwetkę.

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Siatka  Lista 
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Siatka  Lista 

Zaglądaj do nas regularnie - śledź nasze promocje i nowości!