Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Stomia - produkty i akcesoria

Stomia - produkty i akcesoria

Stomia to połączenie światla narządu wewnętrznego ze skórą. 

Chory na raka jelita gdy dostaje diagnozę  "rak jelita" to chyba bardziej niż samej chemioterapii boi się stomii. Myśl o woreczkach stomijnych  powoduje, że czlowiekowi odniechciewa się często żyć. Jednak warto oswoić się z tym i pomyśleć, że ta "niefajna" stomia ratuje często życie i pozwala mimo wszystko żyć. Dzięki odpowiednio dobranemu osprzętowi stomijnemu można prowadzić aktywny tryb i funkcjonować bez poczucia wstydu czy braku komfortu.

Wyłonienie stomii umożliwia choremu pozbywanie się treści jelita na zewnątrz do tzw worków stomijmych.  W tej kategorii znajdziecie najlepszej jakości worki stomijne produkty marki Dansac, Coloplast. Warto przetestować kilka różnych worków, aby znaleźć te najbardziej odpowiednie dla naszego ciała.

Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów stomijnych tak aby już niełatwe życie "stomika" nie było jeszcze cięższe.

Na osprzęt stomijny przysługuje refundacja NFZ. Nie wszystkie produkty z naszej oferty są refundowane.

Jeśli jesteś początkującym stomikiem polecamy artykuł jakie produkty warto kupić na początek - https://far-med.krakow.pl/index.php/blog/stomia-poczatki/

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Siatka  Lista 
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Siatka  Lista 

Zaglądaj do nas regularnie - śledź nasze promocje i nowości!