Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Sklep

Sklepów medycznych jest bardzo wiele. Znajdziesz je: w internecie, w szpitalach i ich okolicy, ale także w innych lokalizacjach. Czym jednak sugerować się szukając konkretnego asortymentu? Jak znaleźć sklep medyczny, w którym kupisz odpowiedniej jakości produkt i jednocześnie taki, który jest idealny do Twoich potrzeb?

Najlepiej znaleźć sklep realizujący zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Powinien to być także sklep specjalizujący się w sprzedaży szukanego produktu. Pamiętajmy, że zasada „coś do wszystkiego jest do niczego” bardzo często się sprawdza się także w handlu. Produkty medyczne to sprzęt specjalistyczny, który wymaga odpowiedniej wiedzy sprzedawcy, dzięki której będzie umiał dobrać odpowiedni produkt do danej potrzeby. Produkt medyczny to nie tylko jakość, ale także konkretne korzyści z jego użytkowania. To, że dany produkt był idealny dla sąsiada nie znaczy, że będzie dobry dla mnie. Nigdy nie realizuj zlecenia czy prywatnego zakupu w sklepie, w którym obsługa nie umie „opowiedzieć” o swoim asortymencie.

W chorobie onkologicznej często potrzebne są różne produkty, pozwalające przetrwać czas choroby i powrotu do zdrowia. Na przykład kobieta walcząca z rakiem piersi często będzie potrzebować odpowiedniej bielizny operacyjnej, ale także z czasem turbanu czy peruki medycznej. Dlatego warto znaleźć taki sklep w których wszystkie te potrzeby będą realizowane w jednym miejscu.

Dobry sklep medyczny z reguły jest doceniany przez kupujących, którzy oceniają nie tylko produkt, ale także fachową pomoc i empatię sprzedawcy. Dlatego zanim odwiedzisz dany sklep warto zapoznać się z opiniami innych.


Sklep medyczny Far-med stworzyliśmy z myślą o pacjentach onkologicznych. Ich ciężka choroba i długoletnia często walka z chorobą onkologiczną wymusza zakup produktów pozwalających wrócić do codzienności.

Duży nacisk kładziemy na asortyment dla kobiet po mastektomii (amputacji piersi) oraz pacjentów stomijnych.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie bieliznę dla amazonek, gorsety pooperacyjne czy kostiumy kąpielowe dedykowane dla kobiet z protezami piersi. Ponadto w naszym sklepie medycznym zaopatrzycie się w protezy piersi oraz nakładki. Przez lata naszej działalności i rozmów z naszymi stałymi klientami wiemy jak ważna jest jakość oferowanych przez produktów, dlatego stawiamy na marki typu Amoena czy Afma.

Co dokładnie można kupić w naszym sklepie:

protezy piersi

bielizne dla kobiet po operacjach piersi zarówno całościowych jak i częściowych

stroje kąpielowe dla Amazonek z kieszonkami na protezy piersi

stroje sportowe

peruki syntetyczne i naturalne

nakrycia głowy

naturalne kosmetyki i akcesoria zarówno do pielęgancji peruk jak i do pielęgancji protez piersi

worki stomijen i akcesoria dla stomików

protezy jąder


Personel naszego sklepu online, jak i sklepów stacjonarnych zawsze z życzliwością pomoże w doborze odpowiedniego asortymentu. Naszą misją jest szczera pomoc wszystkim, którzy się zwrócą do nas.
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Siatka  Lista 
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Siatka  Lista 

Zaglądaj do nas regularnie - śledź nasze promocje i nowości!