Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Przylepna proteza piersi Contact Amoena

Więcej widoków

Proteza piersi przylepna CONTACT 2A Amoena

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

680,00 zł

Contact 2A

Kluczowe zalety:

- przylega ściśle do skóry i porusza się z ciałem - posiada udoskonaloną warstwę przylepną, która została dokładnie przetestowana, sprawdzi się również przy bardzo delikatnej skórze

- zmniejsza obciążenie ramion - idealnie rozwiązanie dla kobiet cierpiących na obrzęki limfatyczne lub z większym biustem

- rewolucyjna warstwa Comfort+ nieustannie pobiera i uwalnia ciepło, aby utrzymać temperaturę na odpowiednim poziomie

- asymetryczny kształt, prawo- lub lewostronne dopasowanie

- uzupełnia braki pod pachą

- średnia głębokość miseczki protezy

* Wymagane pola

680,00 zł

Szczegóły

Proteza piersi Contact marki Amoena

Niezwykła technologia jeśli chodzi o protezy piersi.

Protezka piersi Contact to produkt, który jest odpowiedni dla każdej kobiety po amputacji piersi o ile blizna jest już zagojona, a chemioterapia i radioterapia są zakończone. Zaleca się odczekać sześć tygodni od zakończenia radioterapii i dwa tygodnie od zakończenia ostatniej sesji chemioterapii. W trakcie chemii proteza Contact może być noszona w kieszonce biustonosza, po uprzednim zabezpieczeniu warstwy przylepnej za pomocą osłonki dołączonej do opakowania. To pozwala kupić produkt, który będzie służył niemal od początku walki z chorobą.

Proteza piersi Contact marki Amoena najlepiej działa, gdy jest przylepiona do suchej i czystej skóry. W upalne dni, podczas uprawiania sportu bądź jeśli masz uderzenia gorąca, skóra może stać się wilgotna, co wpłynie na przylepność protezy. Jeśli blizna jest nierówna, podczas pływania, pomiędzy protezę a skórę może dostać się woda, co wpłynie na jej przylepność. Przylepność może różnić się w zależności od typu skóry, czy jest ona sucha czy tłusta, od regularności blizny oraz rodzaju biustonosza.

Wiele kobiet po operacji piersi obawia się, iż podczas codziennych czynności proteza piersi będzie przesuwała się, co ograniczy je w wyborze garderoby. Aby zapewnić bezpieczeństwo i swobodę, proponujemy protezę z linii Contact. Przylega ona bezpośrednio do skóry, nie przemieszcza się i nie odstaje, nawet przy pochylaniu się czy podnoszeniu rąk.

Komfortowe życie po nowotworze piersi.

Rozmiary: 0-12 L/R

Materiał: folia poliuretanowa, silikon, materiał zmiennofazowy

Bardzo prosimy o zachowanie opakowania po protezie. Wszystkie protezy silikonowe  zaleca się trzymać w specjalnie wyżłobionych pudełkach. Są one gwarancją tego, że protezy nie ulegną odkształceniu.

Zwrot protezy lub jej wymiana będzie pozytywnie rozpatrywana tylko w przypadku odesłania towaru w oryginalnym opakowaniu.

Protezę należy domierzyć nie zrywając  wartswy ochronnej.

Zwroty będą uwzględniane tylko w przypadku nienaruszenia warstwy przylepnej.

Informacje dodatkowe

Kolor Beżowy
Producent Amoena

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Proteza piersi przylepna CONTACT 2A Amoena

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Zaglądaj do nas regularnie - śledź nasze promocje i nowości!

Proteza piersi przylepna CONTACT 2A Amoena

PLN

680,00 zł

0