Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

KOLEKCJA JESIEŃ 2022 AMOENA

KOLEKCJA JESIEŃ  2022  AMOENA

 

AMOENA Kolekcja Jesień 2022

Jesień to taka pora roku, którą albo się kocha, albo nienawidzi. Nie zawsze jest ona smutna i nostalgiczna. Może być ciepła, słoneczna I pełna pięknych barw. Wbrew powszechnej opinii statystycznie częściej pada w sierpniu niż w październiku i listopadzie. Jednak to jesieni często przypisuje się smutny, deszczowy czas.

Jakie są inne zalety jesieni? Jeśli znacie markę Amoena, to wiecie już, że jesień to czas, kiedy na naszych półkach pojawiają się NOWOŚCI z limitowanej kolekcji tej marki. To nie duża kolekcja obfituje w oryginalne rozwiązania dla amazonek.

Nie inaczej jest i tym razem. Dotarły do nas pięknie biustonosze i stroje kąpielowe marki Amoena. Jesteśmy zachwycone każdym modelem, który do nas dotarł :)

KOLEKCJA JESIEŃ 2022 AMOENA


Czy znajdziecie tu coś dla siebie? Choć nie jest to duża kolekcja to bardzo udana. Pojawią się w niej sprawdzone modele: ISADORA, MARA, KAROLINA czy NANCY w pięknych, limitowanych kolorach nawiązujących do barw, które kojarzą nam się z polską jesienią. 

Poza tymi znanymi Wam dobrze modelami znajdziecie także nowości w fasonach. Możecie liczyć zarówno na całkiem nowy biustonosz na fiszbinie ( stanik KYRA 45031), jak i z usztywnionymi miseczkami (biustonosz dla amazonki - 45027 LUNA).

Fanki koszulek dla amazonek w tej kolekcji znajdą również limitowany kolor Valletty.

Co do strojów kąpielowych dla amazonek to także pojawią się modele, które już znacie, ale w eleganckim granacie.

Jakość bielizny marki Amoena pozostaje niezmienna. Najlepsze materiały, piękne koronki oraz niewielkie detale powodują, że każdy model bielizny jest unikatowy. Oryginalne fasony w połączeniu z pięknymi kolorami sprawiają, że ta marka jest bardzo lubiana przez nasze klientki

Zapraszamy Was do zapoznania się z najnowszą kolekcją AMOENA JESIEŃ 2022.

Z pewnością znajdziecie tu coś, co Wam się spodoba.

Siatka  Lista 
Siatka  Lista 

Zaglądaj do nas regularnie - śledź nasze promocje i nowości!