Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

DWUPAKI AMOENA

KUP TANIEJ Dwupaki bielizny AMOENA

Jak kupować z głową

Jak robić rozsądne zakupy? Zadaj sobie pytanie, czy potrzebujesz szafy z przytłaczającą ilością przypadkowych ubrań, w których wyjdziesz raz może dwa. Następnie pomyśl, w czym czujesz się najlepiej? Jaki fason, jaki kolor powoduje, że kochasz dane ubranie?

Tak samo zrób z bielizną? Czy nie lepiej postawić na jeden model np. w różnych kolorach niż pięć przypadkowych, które wybrałaś bo "kolor wpadł Ci w oko".

Zrób w głowie dyskusję ze sobą:)


 Kup dwa sprawdzone modele w lepszej cenie

Doszłaś do wniosku, że lepiej postawić na model, który idealnie podkreśli Twoją sylwetkę:) Do tego będzie wygodny i ultra kobiecy?

Jeśli tak to mamy dla Ciebie propozycje – dwupak bielizny Amoeny. Kupujesz dwa biustonosze Amoena w lepszej cenie. Dodatkowo ty wybierasz kolory tych biustonosz.  Biały i beżowy? Biały i czarny? A może szary i kremowy? Ten wybór zależy tylko od Twoich potrzeb.

Dwupaki bielizny AMOENA — czy to się opłaca?

Amoena to marka, którą pokochały rzesze kobiet na całym świecie. To kobiety, które dzięki tej marce odnalazły nowy wymiar kobiecości. Bielizna Amoena to biustonosze, stroje kąpielowe i topy dla kobiet po mastektomii. To rodzaj bielizny do zadań specjalnych – podtrzymują protezy piersi i jednocześnie zapewniają kobiecy look.

Bielizna dobrej jakości to niestety niemały wydatek.
Nasza odpowiedź na zmniejszenie tych wydatków to dwupaki biustonoszy Amoena.

Dzięki dwupakom Amoena:

-postawisz na model najlepszy dla Ciebie
-kolor bielizny wybierzesz ty
-kupisz TANIEJ

Dwupaki Amoena to także idealne rozwiązanie dla kobiet, które przeszły zabieg operacji piersi i zwykle potrzebują przynajmniej dwóch biustonoszy na zmianę.

U nas kupisz dwupaki biustonoszy pooperacyjnych taniej.

 

Siatka  Lista 
Siatka  Lista 

Zaglądaj do nas regularnie - śledź nasze promocje i nowości!