Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

Bielizna dla amazonek

Bielizna dla amazonek

Bielizna – czy warto się nią przejmować?

Czy zastanawiałyście się kiedyś, po co w ogóle bielizna? Czy trzeba ją nosić? Czy warto wydawać na nią więcej pieniędzy niż na ubrania? Przecież jej nawet nie widać?
Warto, a nawet trzeba ją nosić:) To kwestia estetyki, zdrowia i kobiecości. Dzięki bieliźnie wyrażamy swoją osobowość, poprawiamy samoocenę i kusimy:) Choć jej nie widać to jest bazą każdej stylizacji.

Dobrze dobrany biustonosz pozwala zachować kształt piersi i odciąża kręgosłup. Panuje przekonanie, że bielizna jest jak „rama da pięknego obrazu”. Coś w tym zdecydowanie jest.
Dobrze wybrana bielizna z całą pewnością pomaga kobietom podkreślić ich kobiecość, a co za tym idzie podnieść pewność siebie.

Bielizna dla amazonek (bielizna po amputacji piersi)

W przypadku amazonek bielizna „podwójnie” dodaje kobiecości. Wraz z protezą piersi sprawia, że sylwetka znów jest symetryczna. Dobrze dobrana bielizna sprawia, że każda kobieta może się czuć kobieco i pewnie każdego dnia.

Bielizna, którą znajdziecie u nas, spełnia wymagania najbardziej wybrednych. To jest:
• posiada obustronne kieszonki na protezę (protezy) piersi
• jest kobieca
• dostępna jest w różnych kolorach, aby każda kobieta znalazła tu swój typ.
• są zarówno koronki, jak i proste, bawełniane biustonosze. Zgodnie z zasadą dla każdego coś fajnego.


Bielizna po mastektomii

W naszej ofercie znajdziecie biustonosze dla amazonek:
• niemieckiej marki AMOENA
• oraz polskiej marki AFMA

Są to marki, które pokochały nasze klientki. Różnorodność modeli pozwala znaleźć coś wyjątkowego każdej kobiecie, która do nas zawita.
Wyszukaj idealny kolor i styl, a my zapewnimy Ci poczucie bezpieczeństwa i kobiecości. Nie od razu założysz fiszbinę. Jednak od pierwszych chwil od zabiegu to bielizna, będzie budować Twoją kobiecość od nowa. Nawet ta medyczna bielizna nie musi być brzydka.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Garncarskiej 14 w Krakowie. Pomożemy Ci w niełatwym wyborze znalezienia odpowiedniej bielizny po całościowej lub częściowej amputacji piersi.

Gwarantujemy pomoc w doborze idealnej bielizny dla Ciebie.


Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Siatka  Lista 
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Siatka  Lista 

Zaglądaj do nas regularnie - śledź nasze promocje i nowości!